Transport i spedycja

Transport

Firma DOMO-BEST istnieje na rynku transportowym od 1993 roku. Od początku naszej działalności specjalizujemy się w drogowym transporcie międzynarodowym.

Wykonujemy nasze usługi na terenie całej Unii Europejskiej oraz niektórych krajów Europy Środkowo – Wschodniej. Główne kierunki realizowane przez naszą firmę: Niemcy, Belgia, Holandia, Austria, Szwajcaria, Czechy, Słowacja, Włochy, Francja.

Realizujemy zlecenia transportu ładunków: „na doładunek“, częściowych oraz całopojazdowych. Realizujemy również transporty w podwójnej obsadzie lub czarterujemy auta.

Misja firmy

Nasze motto: Działamy szybko i skutecznie.

Naszą Misją jest dostarczanie wysokiej jakości transportu, kreowanie nowych skuteczniejszych rozwiązań transportowych, które usprawniają czas dostaw.
To co nas wyróżnia to szybkość podejmowania decyzji, elastyczność, prostota działania. Specjalizujemy się w transporcie ekspresowym. Rynek usług branży transportowo–spedycyjnej dynamicznie się rozwija. Potrzeba coraz szybszego przepływu towarów w łańcuchu dostaw to wyzwania których się podejmujemy z pełnym zaangażowaniem.

Głównymi atutami naszej działalności transportowej są:

  • Doświadczona kadra,
  • Terminowość,
  • Elastyczność,
  • Szybkość podejmowania decyzji,
  • Krótki czas realizacji,
  • Własne samochody o kubaturze od 9 do 100m3.

Spedycja

Dział spedycji krajowej i międzynarodowej zajmuje się konsolidacją i doborem najbardziej optymalnej opcji przesyłania towaru dla Klienta. Realizujemy zlecenia transportu ładunków: drobnicowych na doładunek, częściowych, całopojazdowych.

Specjalizacja: transport ekspresowy - obsługa firm z różnych branż produkcyjnych, handlowych, transportowo-spedycyjnych.